ماموریت، چشم انداز و استراتژی ها

ماموریت :

مأموریت شرکت کارا تلفن ارائه خدمات فنی و مهندسی از جمله طراحی، تولید ، نصب و راه اندازی، پشتیبانی و نگهداری کلیه شبکه ها و تجهیزات در زمینه های شبکه تلفن ثابت (PSTN) و شبکه دیتا (DN) بصورت با سیم، بی سیم و ماهواره ای، بر مبنای آخرین تکنولوژی های موجود می باشد.

 

چشم انداز :

تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین مجموعه های طراحی ، تولید و مهندسی و اجرا در زمینه ICT در ایران و توسعه صادرات به کشورهای منطقه.

 

استراتژی ها :

از استراتژی های شرکت در جهت نیل به اهداف خود می توان موارد زیر را نام برد:

  1. سرمایه گذاری هرچه بیشتر در زمینه تحقیقات در جهت بالا بردن توان علمی، فنی و بروز رسانی آن.
  2. مشارکت با شرکتهای بزرگ در جهت انتقال دانش فنی و مهندسی.
  3. برقراری اتحاد استراتژیک با شرکتهای خارجی موفق و همکاری و مشارکت با آنها در اجرای
    پروژه های مختلف .
  4. بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد داخلی و خارجی.
  5. همکاری با شرکتهای داخلی در خصوص تخصصها و امکانات شرکت در برنامه های بلند مدت شرکت گذر به سوی شبکه IP و NGN و همچنین تولید اینترفیس های واسط شبکه های جدید و نسل گذشته PSTN در رأس امور قرار دارد. ضمن آنکه با توجه به انجام خدمات در زمینه شبکه بی سیم (GSM WLL) در سطح روستاها تولید بخشی از این تجهیزات نیز مورد نظر است. به جهت نگرش تولیدی و خدماتی ضمن تجهیز بخش تولید به منظور تولید تکنولوژیهای نو به پرورش نیروهای متخصص جهت امور خدماتی نیز همت گماشته بطوریکه نیروهای موجود امکان ارائه هرگونه خدمات اعم از نصب، راه اندازی، بهره برداری و نگهداری در زمینه های سوئیچ ثابت، سوئیچ های سیار (GSM WLL) ، سیستم های دسترسی نوری   (F.O. Access) و سیستم های انتقال (PDH , SDH  DWDM) و شبکه موبایل شهری را دارا می باشند.